Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» розпочав новий Проект «Сприяння європейським реформам у сфері довкілля і зміни клімату в Україні», який реалізовує за сприяння Європейського Союзу і Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Громадська синергія». У рамках Проекту відбуватиметься постійне ознайомлення з новинами і тенденціями екологічної політики та права ЄС, інформаційна підтримка процесу імплементації Угоди про асоціацію та розвиток діалогу з актуальних питань кліматичної та екологічної політики і права, а також аналітична діяльність у зазначеній сфері. Усі матеріали будуть оприлюднюватися на нашій сторінці в Facebook та на сайті www.rac.org.ua.

Для Вашого ознайомлення з новинами екологічної та кліматичної політики і права ЄС започатковано вихід спеціальних оглядів. Перший номер очікуйте уже у червні, але зараз Ви можете долучитися до списку їх розсилки, надіславши листа «отримувати EUpdates» на адресу office@rac.org.ua.

Сьогодні одним з основних рушіїв екологічних реформ в Україні є виконання зобов’язань з імплементації Угоди про асоціацію зокрема в частині довкілля та зміни клімату. Належне їх втілення потребує від державних органів, громадянського суспільства та інших зацікавлених осіб розуміння процесів, що відбуваються в самому ЄС. Україна зможе ефективніше імплементувати Угоду, матиме розуміння потреби такої імплементації та необхідну підтримку в суспільстві, якщо усі ми будемо поінформовані про питання у сфері охорони довкілля та зміни клімату, які є на порядку денному в ЄС сьогодні. Саме на підтримку екологічних реформ в Україні через поінформованість та розвиток діалогу між зацікавленими особами на основі європейського досвіду спрямований пропонований Вам огляд.