У 20 містах України 30 вересня 2018 р. пройшов марш за права тварин, до якого приєднались тисячі людей. Організатором виступила UAnimals,  зоозахисна ініціатива, що пропагує гуманне ставлення до тварин і виступає за заборону експлуатації звірів у сфері розваг. Лише в одному м. Києві марш зібрав близько 6000 учасників.

Цього року акція висувала 8 конкретних вимог, серед яких заборона використання тварин у цирках і дельфінаріях; заборона хутряних ферм та притравочних станцій; заборона контактних зоопарків та експлуатації тварин для жебракування і фотопослуг; відмова від використання живих тварин для експериментів та ін.; розвиток реабілітації тварин і центрів утримання тварин, що постраждали від людини та її діяльності; створення зоополіції та запровадження в Україні дієвої системи контролю і покарання за жорстоке поводження з тваринами; заборона евтаназії, як методу регулювання чисельності безпритульних тварин в Україні; внесення диких тварин природного ареалу України, що знаходяться на межі зникнення, до Червоної книги України.

Одночасно, кампанія ХутрOFF зареєструвала петицію до Верховної Ради України про заборону виробництва хутра в Україні, яка вже набрала понад 27 тисяч підписів (за необхідних 25 тис.).