Шановні друзі! Пропонуємо вашій увазі випуск «Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС» за червень 2019 року.

У червні Рада ЄС схвалила оновлену редакцію регламенту про стійкі органічні забруднювачі та регламент, яким визначені технічні заходи зі збереження та захисту рибних ресурсів і морських екосистем, затвердила власну позицію стосовно регламенту з використання міських стічних вод для сільськогосподарського зрошування.

Схвалено керівні настанови ЄС щодо безпечної питної води та санітарії і висновки щодо подальшого розвитку політики ЄС з питань поводження з хімічними речовинами. Побачила світ низка звітів, зокрема, про прогрес ЄС у досягненні цілей сталого розвитку, запобігання утворенню пластикових відходів в Європі та якість води для купання.

У рамках кліматичної політики та права прийнято нові стандарти викидів СО2 для вантажних автомобілів, визначено порядок денний діяльності ЄС на наступні п’ять років. У Бонні відбулася кліматична конференція, на якій розглянуто питання підготовки до СОР-25. Європейське агентство з навколишнього середовища опублікувало звіти щодо опірності енергетичної системи ЄС до зміни клімату та ефективності законодавства ЄС про великі спалювальні установки, а також попередні дані про викиди СО2 від нових легкових автомобілів.

У рубриці «Кращі екологічні практики» знайомимо читачів з проектом LIFE+ SmartTPV, який одержав LIFE-нагороду від громадськості за 2018 рік. За результатами проекту на Кіпрі впроваджено систему інтелектуального обліку енергоспоживання.

 

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook