Шановні друзі! Пропонуємо вашій увазі випуск «Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС» за липень-серпень 2021 року.

У липні 2021 року інституції ЄС окреслили пріоритети своєї діяльності в ООН на наступний рік, а також новий порядок співпраці у рамках Східного партнерства. 14 липня Європейська Комісія схвалила комюніке «Готові до 55» (Fit for 55) та подала до нього пакет ініціатив, за допомогою яких ЄС планує досягти своїх кліматичних цілей, зокрема нову лісову стратегію, стратегію фінансування переходу до сталої економіки, стратегічний план впровадження інфраструктури для альтернативних видів палива пропозиції з впровадження сталого транспорту, механізму карбонового коригування
імпорту, стандарту зелених облігацій, перегляду оподаткування енергії, оновлення системи торгівлі викидами ЄС, таксономії тощо.

Прийнято технічні настанови щодо кліматичної стійкості об’єктів інфраструктури, кодекс поведінки відповідального харчового бізнесу та досягнуто домовленості щодо удосконалення Оргуського регламенту.

Опубліковано результати спеціального Євробарометру, присвяченого опитуванню з питань зміни клімату. Європейська Комісія зареєструвала громадську ініціативу «Повернути пластик», а Європейське агентство з навколишнього середовища опублікувало свої дослідження щодо викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря та їх інвентаризації, впливу джерел сировини на клімат, можливостей та викликів для нових потоків відходів, що утворюються в результаті використання відновлюваних джерел енергії.

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook