Екологічні питання у торговельній політиці ЄС та України: шлях до сталого розвитку. - Аналітичний документ. - Ресурсно-аналітичний центр "Суспільство і довкілля". - 2017. - 38 с.

В аналітичному документі розглядаються екологічні питання торговельної політики ЄС та України, зокрема засади торговельної політики, її принципи, інструменти оцінки впливу на довкілля. Документ також містить рекомендації щодо посилення врахування екологічних питань у процесі формування та реалізації торговельної політики в Україні. Документ може бути цікавий представникам державних органів України, експертам, громадським організаціям, які працюють у сфері довкілля й євроінтеграції.

Цей аналітичний документ було підготовлено в рамках проекту «Сприяння європейським реформам у сфері довкілля і зміни клімату в Україні» за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» (http://www.irf.ua/programs/eu/civicsynergy/), під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна- ЄС. Його зміст є виключною відповідальністю Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» і не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook