Імплементація екологічних зобов'язань в умовах дерегуляції в Європейському Союзі: досвід кращих практик для України. - Аналітичний документ. – Ресурсно-аналітичний центр “Суспільство і довкілля”. – 2017 - 38 c.

В аналітичному документі розглядається практика Європейського Союзу щодо підвищення рівня імплементації в екологічній політиці і праві на прикладі застосування нового інструменту – Перегляду імплементації в екологічній сфері. Аналізується мета цього інструменту, процес його застосування, основні наслідки та висновки щодо проблемних екологічних сфер. Друга частина документу присвячена можливості застосування Перегляду імплементації в Україні. 

Цей аналітичний документ було підготовлено в рамках проекту "Сприяння європейським реформам у сфері довкілля і зміни клімату в Україні" за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» (http://www.irf.ua/programs/eu/civicsynergy/ ). Його зміст є виключною відповідальністю Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» та Експертно-дорадчого центру «Правова аналітика» і не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook