Інструмент європейського сусідства і партнерства – нові можливості для України /Під ред.Н.Андрусевич. – Львів, 2008. – 160 с.

Посібник про новий інструмент фінансування Європейського Союзу для сусідніх країн, включаючи Україну. Посібник складається з трьох частин – довідка про Інструмент європейського сусідства і партнерства (ІЄСП); ІЄСП – основи надання допомоги в рамках нового фінансового інструменту; Документи. Друга частина містить опис національних, регіональних, міжрегіональних, транскордонних, тематичних програм; екологічні питання в рамках ІЄСП; участь громадськості; корисна інформація. В розділі «Документи» міститься переклад українською мовою Регламенту про ІЄСП, Стратегічного документу та Індикативної програми для Східного регіону ІЄСП, Стратегічного документу та Національної індикативної програми для України, Стратегічного документу та Індикативної програми для програм транскордонного співробітництва.
 
Посібник розрахований на широке коло читачів, які цікавляться питанням фінансової допомоги Європейського Союзу, що надається Україні.
 
Посібник виданий за фінансової підтримки WWF-Дунайсько-Карпатська програма, WWF-Норвегія за співфінансування Європейської Комісії і Міністерства закордонних справ Норвегії.

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook