Перевірка доцільності пташиної та оселищної директив: уроки для України. Аналітичний документ. Ресурсно-аналітичний центр "Суспільство і довкілля". - 2018.- 34 с.

Цей аналітичний документ описує політичний контекст, методологію та результати перевірки доцільності природоохоронних директив ЄС. Перевірка доцільності (fitness check) пташиної та оселищної директив ЄС проводилась в умовах політики дерегуляції і є одним із інструментів оцінки державної політики, що використовується в Європейському Союзі для ретроспективної оцінки екологічної політики та законодавства. Документ містить рекомендації щодо імплементації пташиної та оселищної директив в Україні.

Цей аналітичний документ було підготовлено в рамках проекту «Сприяння європейським реформам у сфері довкілля і зміни клімату в Україні» за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» (http://www.irf.ua/programs/eu/civicsynergy/), під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна- ЄС. Його зміст є виключною відповідальністю Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» і не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook