Кліматична політика та громадянське суспільство: Майбутнє країн Східного партнерства в контексті Європейського зеленого курсу. Ав.кол.: Андрусевич А., Андрусевич Н., Козак З., Романко С. – Аналітичний документ. – Грудень 2020. 60 с.

Метою нашого дослідження було оцінити роль громадянського суспільства в кліматичних процесах країн Східного партнерства, визначити можливий вплив ЄЗК на кліматичну політику Східного партнерства та країн Східного партнерства, а також дати бачення щодо можливої зміни акцентів у діяльності громадських організацій регіону, беручи до уваги нові реальності.

Аналітичний документ підготовлено в рамках реалізації дослідницького проекту «Роль громадянського суспільства країн Східного партнерства у просуванні кліматичних цілей в контексті Європейського зеленого курсу» у рамках проєкту: «Розбудова співпраці з громадянським суспільством у країнах Східного партнерства та Росії» за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні коштом Федерального бюджету Федеративної Республіки Німеччина.

Доступний для завантаження українською, англійською та російською мовами.

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook