Реалізація принципів та цілей Європейського зеленого курсу (ЄЗК) в Україні протягом 2022 року відзначалась значними труднощами, пов’язаними із повномасштабним російським військовим вторгненням.

Так само російська війна проти України та економічна агресія проти країн ЄС зумовила перегляд багатьох політик та заходів, пов’язаних із ЄЗК у самому Євросоюзі, що впливало на процеси в Україні. Попри всі труднощі, реалізація підходів ЄЗК залишалась серед пріоритетів українського уряду і парламенту впродовж року, а набуття Україною статусу країни-кандидата в ЄС створило додаткові підстави для збереження цієї пріоритетності.

Про основні тенденції 2022 року, рекомендації для органів влади в Україні читайте в річному моніторинговому звіті.

Цей документ виготовлений за фінансової допомоги Європейського Союзу у межах проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу» та Міжнародного фонду “Відродження” у рамках проєкту «Адвокація «зеленого» відновлення України через посилення підтримки України та послаблення російського впливу в ЄС». Проєкт реалізується консорціумом громадських організацій, зокрема: ГО «ДІКСІ ГРУП», ГО «РЕСУРСНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «СУСПІЛЬСТВО І ДОВКІЛЛЯ», ДОБРОВІЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ-АСОЦІАЦІЯ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ МІСТА УКРАЇНИ», ГО «УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ЛІДЕРСТВА», ГО «ЖІНОЧИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КЛУБ УКРАЇНИ», ГО «ДЗИГА», ГО «ПЛАТО» під загальною координацією ГО «ДІКСІ ГРУП».

Відповідальність за зміст цього документа несе ГО «ДІКСІ ГРУП» і за жодних обставин зміст не може вважатися таким, що відображає позицію Європейського Союзу та/або Міжнародного фонду “Відродження”

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook