Третій квартал 2023 року відзначився продовженням реформ, пов'язаних з імплементацією ЄЗК на рівні ЄС, а також деякою активізацією у впровадженні відповідних змін в законодавство України.

Зокрема, протягом звітного періоду було здійснено низку заходів з метою посилення амбіцій ЄС у напрямку декарбонізації енергетичного сектору та підвищення енергетичної ефективності, узгоджених з попередніми цілями плану REPowerEU. 

Попри окремі політичні перестановки на рівні Європейської Комісії та активні дебати між інституціями, ЄС вдалося також просунутися у напрямку прийняття законодавства з охорони довкілля та сталого використання природних ресурсів. Не менш активною була і діяльність ЄС у налагодженні міжнародної співпраці в напрямку переходу до вуглецевої нейтральності з низкою країн. 

Публікація підготовлена за фінансової допомоги Європейського Союзу  у межах проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу». Проект реалізується консорціумом громадських організацій, зокрема ГО “РЕСУРСНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР “СУСПІЛЬСТВО І ДОВКІЛЛЯ” , ДОБРОВІЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ-АСОЦІАЦІЯ “ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ МІСТА УКРАЇНИ”, ГО “УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ЛІДЕРСТВА”, ГО “ЖІНОЧИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КЛУБ УКРАЇНИ”,ГО “ДЗИГА”, ГО “ПЛАТО” під загальною координацією ГО “ДІКСІ ГРУП”.

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО “ДІКСІ ГРУП”  і за жодних обставин зміст не може вважатися таким, що відображає позицію Європейського Союзу.

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook