Від слів до дій: Як Платформа з озеленення допомагає досягнути цілей Європейського зеленого курсу. Посібник для міст. Під редакцією Світлани Романко. — Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» (2021).

Це — другий із серії посібників для українських міст, що допоможуть використовувати досвід ЄС щодо інструментів просування зеленої трансформації. Посібник розповідає про нову ініціативу ЄЗК — Європейську платформу озеле- нення, про нагороди для міст Green Capital of Europe та European Green Leaf і основний онлайн інструмент для монітрингу прогресу в озелененні міського середовища — Green City Tool. Посібник містить чек-листи для перевірки, чи стан довкілля та плани стратегічного зеленого розвитку міст відповідають планам зеленої трансформації ЄС.

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook