“Екологічний портрет громадянина України: порівняння з ЄС та рекомендації. Аналітичний документ. – Ресурсно-аналітичний центр “Суспільство і довкілля” (2018)

Цей аналітичний документ містить основні висновки, зроблені на основі проведеного соціологічного опитування думки громадян України щодо їх ставлення до довкілля, а також порівняння результатів з аналогічним опитуванням в ЄС. Документ аналізує роль екологічної свідомості громадян та їх ставлення до екологічних проблем з точки зору виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері охорони довкілля та співпраці України з ЄС у цій сфері. Автори пропонують низку рекомендацій щодо підвищення рівня імплементації екологічної складової Угоди, беручи до уваги важливість залучення звичайного громадянина до цього процесу та його роль у ньому.

Дивіться також:

Цей аналітичний документ підготовлено в рамках проекту “Екологічно свідомий громадянин – запорука успішного виконання Угоди про асоціацію” за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження” в рамках проекту “Громадська синергія” (https://www.civic-synergy.org.ua/), під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС. Його зміст є виключною відповідальністю Ресурсно-аналітичного центру “Суспільство і довкілля” і не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження”.

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook