Як війна змінює українців: опитування думки громадян про війну, довкілля, повоєнну відбудову та вступ до ЄС. Аналітична записка. – Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» (2023)

Ця аналітична записка містить порівняльний та узагальнений аналіз думки громадян України щодо повоєнного відновлення, ставлення до питань довкілля і зміни клімату та вступу до ЄС. Документ визначає основні тенденції у порівнянні з 2018 роком та ситуацією в ЄС.

Публікація підготовлена за фінансової допомоги Європейського Союзу у межах проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу» та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини у межах проєкту “Україна в Європі”, що реалізується у партнерстві з Центром ліберальної сучасності (Zentrum Liberale Moderne).

Проєкт реалізується консорціумом громадських організацій: “ДІКСІ ГРУП” (координатор), Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля», Асоціація “Енергоефективні міста України”, “Українська академія лідерства”, “Жіночий енергетичний клуб України”, “ДЗИГА”, “ПЛАТО”.

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook