Архітектура кліматичного врядування в Україні: основні висновки та рекомендації для осіб, що приймають рішення (вересень 2022)

Ця аналітична записка є підсумком результатів дослідження, проведеного Ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля» з метою сприяти впровадженню ефективної архітектури кліматичного врядування в Україні. Вона містить дві частини.

Перша частина – основні висновки, що були отримані в ході дослідження поняття архітектури кліматичного врядування (АКВ), інституційних засад АКВ в Україні, місця АКВ в повоєнному відновленні України та ролі АКВ в процесі набуття членства України в ЄС. Детальніше з результатами дослідження у кожному з цих напрямків можна ознайомитись у окремих тематичних аналітичних записках, що доступні на нашому сайті.

Друга частина – це рекомендації щодо можливих шляхів та форм забезпечення дієвої архітектури кліматичного врядування в Україні. Ці рекомендації напрацьовані на основі результатів тематичних досліджень та представлені лише у цій аналітичній записці.

Таким чином, ця аналітична записка – є завершальним, п’ятим елементом серії наших напрацювань щодо побудови ефективної архітектури кліматичного врядування в Україні.

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу. 

Ліцензія Creative Commons
Цей твір ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства — Некомерційна — Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна.

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook