Компенсація екологічної шкоди внаслідок воєнних дій: міжнародна практика. Аналітична записка. – Андрусевич А., Козак З. – Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» (2022)

Ця аналітична записка містить результати аналізу міжнародної практики з питань компенсації екологічної шкоди, завданої агресором у результаті воєнних дій та тимчасової окупації. Особлива увага приділена видам екологічної шкоди у складі воєнних репарацій, особливостям збору доказів, документування та оцінки екологічної шкоди. Аналітична записка включає аналіз відповідних механізмів у рамках мирних договорів, практики Міжнародного суду та Компенсаційної комісії ООН. 

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу. 

Ліцензія Creative Commons
Цей твір ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства — Некомерційна — Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна.

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook