Реформи у сфері довкілля для повоєнного відновлення та європейської інтеграції України. Ав. кол.: Г. Голубовська-Онісімова, Р. Гаврилюк, Н. Андрусевич, О. Кравченко, Є. Алексєєва, Т. Малькова. – Аналітичний документ. – 2023. 34 с.

Аналітичний документ розроблено в рамках ініціативи «Реформи у сфері довкілля для повоєнного відновлення та європейської інтеграції України».

Документ розраховано на фахівців з екологічної та кліматичної політики в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів, Комітеті з екологічної політики та природокористування Верховної ради України, органах місцевого самоврядування, а також незалежних експертів.

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021–2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації (Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході) є виключною відповідальністю авторів і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу чи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook