Зелені робочі місця і повоєнна відбудова України. Аналітична записка . Ав.кол.:Андрусевич А., Андрусевич Н., Козак З., Пташник І., Романко С. "Razom We Stand" & "Суспільство і довкілля" (2023)

Мета аналітичної записки – проаналізувати ситуацію із зеленими робочими місцями в Україні, зрозуміти, які концепції існують в інших країнах та як їх можна використати в Україні, визначити, як зелене повоєнне відновлення та відбудова України сприятимуть створенню зелених робочих місць.

Аналітична записка пропонує оцінку кількості зелених робочих місць, які можуть бути створені у результаті зеленої повоєнної відбудови, у таких секторах як транспорт, енергетика, водопостачання та водовідведення, охорона здоров’я, освіта. Для цілей підрахунків були використані оцінки потреб у відновленні, зроблені у звіті Світового Банку, Уряду України, ЄС та ООН.

Аналітична записка підготовлена експертами Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля», що є незалежним аналітичним центром України, який працює над дослідженням екологічної і кліматичної політики і права, починаючи з 2006 року. 

Резюме можна завантажити тут.

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook