Про нас

Інформація про нас

Історія

Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» – неприбуткова громадська аналітична організація, створена у 2006 році для проведення незалежних досліджень та навчально-інформаційних заходів в Україні та регіоні Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії. 

Ми бачимо незалежні дослідження, оцінку та аналіз як ключові методи створення основи для змін через виявлення проблем та їх можливих рішень. Ми бачимо розвиток потенціалу громадських організацій як важливу передумову розвитку громадянського суспільства завдяки зміцненню їх можливостей виконувати свою місію. Надання їм релевентної інформації, навиків та знань є важливим для нас. Через впровадження інноваційних проектів ми прагнемо сприяти впровадженню найкращого інноваційного досвіду та ідей. 

Ми сьогодні

Основним поточним докуменом планування нашої роботи є Стратегічний план на 2023 – 2026 роки, який визначає стратегічні цілі та завдання організації в їх тематичному та організаційному вимірах . План також містить конкретні якісні та кількісні індикатори для вимірювання прогресу у досягненні поставлених стратегічних цілей. Стратегічний план був достроково переглянутий у зв’язку з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, потребою повоєнної відбудови та відновлення України, а також отримання статусу країни кандидата в ЄС.

Річні звіти

Архів звітів

Наші партнери

Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» виступає за прозорість та відкритість у питаннях фінансування та співпраці нашої організації. 

З моменту створення організації, ми співпрацюємо з низкою національних та міжнароних партнерів. Серед них Фонд підтримки аналітичних центрів (Інститут відкритого суспільства), Sigrid Rousing Trust, Європейська комісія, Організація з економічного співробітництва і розвитку, Європейська економічна комісія ООН, Міжнародний фонд «Відродження», Фонд регіонального співробітництва Чорного моря (проект Німецького фонду Маршала), Світовий Банк, Фонд Конрада Аденаура, Фонд Гайнріха Бьолля, GIZ та багато інших. Ми вдячні Google та Microsoft Community Software Donations за поточну підтримку організації цифровими рішеннями.

Членство в обʼєднаннях

Центр є членом кількох національних та міжнародних платформ і обʼєднань:

  • Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства
  • Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС
  • Європейське екологічне бюро (European Environmental Bureau)
  • Офіс звʼязку українських аналітичних центрів у Брюсселі
  • Justice & Environment Network.