Картування стратегічних цілей України та ЄС у контексті Європейського зеленого курсу: вектори розвитку та флагманські ініціативи

Share this post on:

Цей аналітичний документ містить результати та висновки картування стратегічних цілей України та ЄС у контексті Європейського зеленого курсу – програми дій Європейської Комісії для переходу до кліматично нейтральної Європи до 2050 року. Документ аналізує кожен компонент Європейського зеленого курсу через порівняння цільових індикаторів та цілей політики у тій чи іншій сфері в Україні та ЄС. Для кожної сфери пропонується низка флагманських ініціатив, які можна реалізувати для сприяння досягненню цілей Європейського зеленого курсу, синхронізації політик та законодавства, а також реалізації конкретних практичних ініціатив.

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

Завантаження документу

Share this post on: