Європейський зелений курс: можливості та загрози для України

Share this post on:

Цей аналітичний документ розглядає мету, основні завдання та ключові компоненти Європейського зеленого курсу – програми дій Європейської Комісії для переходу до кліматично нейтральної Європи до 2050 року. Документ аналізує кожен компонент Європейського зеленого курсу (зміна клімату, енергетика, транспорт, промислова стратегія, сільське господарство, нульове забруднення, біорізноманіття, фінанси, торгівля) з точки зору можливостей та загроз для України. Аналітичний документ містить рекомендації для стейкхолдерів в Україні та ЄС у контексті Європейського зеленого курсу та України.

Аналітичний документ підготовлено в рамках реалізації проекту «Європейський зелений курс: можливості та загрози для України» Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство та довкілля» у співпраці з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і DiXi Group.

Цей аналітичний документ підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Європейський зелений курс: можливості та загрози для України». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду «Відродження».

Завантаження документу

Share this post on: