Ця аналітична записка є підсумком результатів дослідження, проведеного Ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля» з метою сприяти впровадженню ефективної архітектури кліматичного врядування в Україні. Вона містить дві частини.
Перша частина – основні висновки, що були отримані в ході дослідження поняття архітектури кліматичного врядування (АКВ), інституційних засад АКВ в Україні, місця АКВ в повоєнному відновленні України та ролі АКВ в процесі набуття членства України в ЄС. Детальніше з результатами дослідження у кожному з цих напрямків можна ознайомитись у окремих тематичних аналітичних записках, що доступні на нашому сайті.
Друга частина – це рекомендації щодо можливих шляхів та форм забезпечення дієвої архітектури кліматичного врядування в Україні. Ці рекомендації напрацьовані на основі результатів тематичних досліджень та представлені лише у цій аналітичній записці.
Таким чином, ця аналітична записка – є завершальним, п’ятим елементом серії наших напрацювань щодо побудови ефективної архітектури кліматичного врядування в Україні.
Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.
Завантаження документу