Перехідні заходи у процесі переговорів про вступ до ЄС: довкілля та зміна клімату

Share this post on:

Аналітична записка містить результати дослідження особливостей переговорного процесу щодо перехідних періодів та огляд погоджених перехідних заходів з імплементації acquis ЄС у сфері довкілля і зміни клімату в країнах, які вже приєднались до ЄС.

Аналітична записка складається з двох основних розділів: Розділ І “Особливості переговорів щодо перехідних періодів у переговорному процесі про вступ до ЄС” та Розділ ІІ “Приєднання до ЄС: огляд погоджених перехідних заходів з імплементації acquis ЄС у довкіллєвій та кліматичній сфері”.

Документ також містить основні висновки в контексті майбутніх переговорів України та ЄС щодо перехідних заходів в рамках Глави 27 «Довкілля і зміна клімату».

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах проєкту «На шляху до членства в ЄС: адвокація екологічних і кліматичних питань», що реалізується Ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля».

Цитувати як: «Перехідні заходи у процесі переговорів про вступ до ЄС: довкілля і зміна клімату. Аналітична записка. Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» (2024)».

Завантаження документу


Share this post on: