Новий європейський Баугауз – енергоефективна естетика для досягнення цілей Європейського зеленого курсу

Share this post on:

Від слів до дій: Новий європейський Баугауз – енергоефективна естетика для досягнення цілей Європейського зеленого курсу. Посібник для міст. Під редакцією Світлани Романко. — Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» (2021).

Перед Вами третій із серії посібників для українських міст, що допоможуть використовувати досвід ЄС щодо інструментів просування зеленої трансформації. У посібнику ми проаналізували інформацію про порядок, спосіб та етапи створення НЄБ, приклади поданих концепцій та ідей, які у подальшому створять основу для єдиної архітектурно-будівельної концепції реновації та зведення будівель і споруд у ЄС. Також сформовано рекомендації для українських міст із впровадження ідей Нового європейського Баугаузу (Bauhaus) як до реновації будівель та споруд, так і до зміни підходів до міського будівництва.

Публікація «Від слів до дій: Новий європейський Баугауз – енергоефективна естетика для досягнення цілей Європейського зеленого курсу» є посібником для українських міст, що допоможе використовувати досвід ЄС щодо інструментів просування зеленої трансформації. 

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Завантаження документу

Share this post on: